O Inter Chempack

Firma PPHU INTER założona została w 1989 roku jako zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych, od początku specjalizując się w produkcji opakowań oraz detali technicznych z PP i PE.

Naszą misję od początku stanowiła konsekwentna realizacja polityki jakości, oparta na dwóch równorzędnych pryncypiach. Pierwszym jest zwiększanie specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności zarówno naszej kadry menadżerskiej jak i pracowników. Drugim pryncypium naszej polityki jakości jest śledzenie i wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz procesów zarządzania, pozwalających na stałe zwiększanie jakości naszych produktów przy równoczesnej redukcji kosztów ich wytwarzania.

Politykę tę stosujemy już od 21 lat. To właśnie ona, połączona ze stabilnym, partnerskim wzrostem wraz z Klientami, przyniosła nasz dzisiejszy sukces, a wraz z nim rozbudowę.

W roku 2010 PPHU INTER przekształcona została w INTER Chempack sp z o.o.

Produkujemy szeroką gamę opakowań o pojemnościach od 50ml. do 3000ml., według wzorów gotowych, dostarczonych przez Klienta, jak również stworzonych specjalnie dla Klienta przez naszych projektantów i technologów. Rozwinęliśmy również nasz program współpracy indywidualnej, w ramach którego wytwarzamy – zgodnie z bardzo specjalistycznymi potrzebami - detale techniczne stosowane w różnych branżach.

Na bieżąco poszerzamy ofertę o nowe wzory, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klientów. Nasze wyroby posiadają atest PZH oraz certyfikat UN.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do podjęcia współpracy. Proponujemy skorzystać z formularza zapytania.

Inter Chempack Sp. z o.o.
ul. Metalowców 6, 44-109 Gliwice-Łabędy     |     tel: +48 32 270 15 75, fax: +48 32 300 42 67     |     kontakt i zapytania ofertowe ›